Ostatní
Vydáno: 5. 1. 2010

Výběrové řízení na místo odborného pracovníka v rámci projektu Dějiny a současnost české sociologie.

oddělení Ekonomická sociologie

Řešitel grantu GA ČR, i.č. P404/10/0032, Dějiny a současnost české sociologie, který je realizován na Sociologickém ústavu AV ČR, v. v. i., vypisuje výběrové řízení na místo odborného pracovníka v rámci projektu Dějiny a současnost české sociologie na úvazek 0.75 (15.000,- Kč/měsíc) na rok 2010 s možností následného prodloužení smlouvy po dobu trvání projektu (do roku 2013).


Požadavky:

Magisterské vzdělání v oboru sociologie nebo v příbuzných oborech, zájem o problematiku dějin české sociologie. Ukončené doktorské vzdělání je výhodou, pozice je však vhodná i pro studenty doktorského studia.
Náplň práce:  (1.) Technická a organizační práce v rámci projektu, (2.) vlastní výzkumná a analytická práce. V roce 2010 bude převažovat spíše první typ práce, postupně dojde k navýšení badatelské činnosti.

 

Nabízíme:
•    Účast na významném badatelském projektu podpořeném Grantovou agenturou ČR, zaměstnání v prestižní akademické instituci s možností prodloužení po celou dobu trvání projektu (do roku 2013).
•    V případě čerstvých absolventů magisterského či doktorského studia vstup do akademické obce.  
•    Flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domova.  
Nástup: 1. února 2010 nebo dohodou.

Nabídky se strukturovaným životopisem a přehledem publikační činnosti zasílejte do 27. ledna 2010 na adresu: Doc. PhDr. Zdeněk R. Nešpor, PhD., Sociologický ústav AV ČR, Jilská 1, 110 00 Praha 1. Obálku zřetelně označte „Konkurz – projekt Dějiny a současnost české sociologie“.

Připojené soubory