Other publication
Simonová, Natalie. 2007. „První mezinárodní letní škola empirického výzkumu ve vzdělání v Bambergu: Longitudinální výzkumy předškolního a mladšího školního věku.“ Sociologický časopis / Czech Sociological Review 43 (2): 491-492. (zpráva z akce)

Zpráva pojednává o prvním ročníku mezinárodní letní školy věnované longitudinálnímu empirickému výzkumu v oblasti vzdělávání, která se konala ve dnech 24. až 28. 7. 2006 na německé Otto-Friedrich-Universität v Bambergu. Tento ročník byl zaměřen na předškolní a primární stupeň vzdělávání a byl organizován v rámci longitudinálního projektu BiKS (Vzdělávací procesy, rozvoj kompetencí a selekce v předškolním a mladším školním věku), který řeší tým psychologů, sociologů a dalších odborníků.

The text gives information about the first international summer school in longitudinal empirical research in education, which took place between 24th and 28th July 2006 at Otto-Friedrich-Universität in Bamberg, Germany. It focused on preschool and primary school age and was organised under the project BiKS (Educational processes, development of competencies and selection in the preschool and primary school age), which is solved by the team of psychologists, sociologists and other specialists.

Share this page