Vydáno: 1. 3. 2019
Ostatní

Březen je už více než 60 let měsícem knihy. Letos při této příležitosti Sociologický ústav AV ČR nabízí zvýhodněné ceny svých publikací.

Do akce, která primárně cílí na studentky a studenty a která probíhá od 1. 3. do 31. 3. 2019, vstupují vydání Sociologického časopisu / Czech Sociological Review a časopisu Gender a výzkum (ročníky 2015 – 2017) za 20 Kč za číslo a následující odborné publikace za 50 Kč za výtisk:

Knihy a časopisy na prodej jsou vystaveny v Tiskovém a edičním oddělení Sociologického ústavu AV ČR, v Jilské 1 (1. patro, dveře č. 106), kde si je zájemci mohou prohlédnout. Prodej probíhá tamtéž. Prodejní doba je 10:00-15:00, v jiný čas pouze po telefonické domluvě (210 310 217), případně po e-mailu (tiskove@soc.cas.cz).

Knihy za tuto akční cenu lze objednat online s možností zaslání poštou, bude-li hodnota objednávky nejméně 100 Kč. Poštovné je účtováno dle platného ceníku České pošty, s.p. V tomto případě se na nás obraťte prostřednictvím e-mailu tiskove@soc.cas.cz.

Zájemci a zájemkyně budou mít také možnost odnést si některou ze starších publikací zdarma. Volně k dispozici jsou rovněž tituly z nedávné doby, zejména kniha Genderové nerovnosti v odměňování: problém nás všech autorek Aleny Křížkové, Romany Markové Volejníčkové a Marty Vohlídalové a kniha Democracy Under Stress. Changing Perspectives on Democracy, Governance and Their Measurement editorek Petry Guasti a Zdenky Mansfeldové (obě nyní ke stažení v PDF). Připomínáme také novinky naší knihovny.

Sdílejte tuto stránku