Vydáno: 19. 8. 2014
Výběrová řízení

Oddělení Český sociálněvědní datový archiv (ČSDA) Sociologického ústavu AV ČR, v.v.i., hledá asistenta/asistentku. Práce je na částečný úvazek a je vhodná především pro studenty bakalářského nebo magisterského programu.

logo csda koule

Součástí práce bude zpracování datových souborů, spolupráce na studiích v oblasti sociálního výzkumu, spolupráce na vytváření a správě archivačních a informačních systémů a organizační a administrativní úlohy spojené s řešením projektů. Pozice otevírá přístup k datům z výzkumných šetření, k projektům a k zázemí pro výzkum v Sociologickém ústavu AV ČR, v.v.i.,  a poskytuje prostor pro vlastní výzkumnou práci.

Požadujeme zodpovědnost, pečlivost, ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, znalost práce s PC a znalost angličtiny. Výhodou pro úspěšné absolvování výběrového řízení je studium sociálních věd nebo informačních studií, knihovnictví a archivnictví a zkušenost s prací s datovými soubory.

Nabízíme přiměřené finanční ohodnocení a flexibilní pracovní dobu.  Více informací o ČSDA naleznete na stránkách oddělení zde.

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete Vaše CV a motivační dopis na adresu archiv@soc.cas.cz, a to nejpozději do 21. září 2014. 
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ BYLO UKONČENO

 

Sdílejte tuto stránku